Založit webové stránky nebo eShop

Nabízím karty II.

 

NABÍZÍM TYTO KARTY:

 

JERSEY CARDS

06/07 FLAIR SHOWCASE STITCHES - SSJL LUPUL JOFFREY ANA 80,-
07/08 UD GAME JERSEY: J-DP PAILLE D. (BUF) 80,-
08/09 UD I. GAME JERSEY: GJ-BE BELL B. (OTT, foto PHO) 80,-


INSERTNÍ KARTY
JACKMANN BARRET - 03/04 ITG ACTION TROPHY WINNERS TW4 30,- X
MULLER, GILMOUR - ITG ACTION HOMEBOYS HB6 20,- X
KHABIBULIN, YASHIN - ITG ACTION HOMEBOYS HB8 20,- X 
NASLUND MARKUS - 03/04 ITG ACTION LEAGUE LEADERS LL9 VAN 20,- X 
BERTUZZI TODD - 03/04 ITG ACTION FIRST TIME ALL STARS FT4 20,- X
BROWN DUSTIN - 03/04 BAP MEMORABILIA SUPER ROOKIES SR11 LAK 40,- X
LINDROS ERIC - 91/92 SCORE YOUNG STARS 30 OSH 20,- X
KARIYA PAUL - 02/03 UD SHOOTING STARS SS1 25,- X
HULL BRET - 92/93 PARKHURST PHC6 X
ARNOTT JASON - 94/95 ULTRA FL. PREMIER PIVOT  1 X 
SHANAHAN BRANDON - 05/06 UD DESTINED FOR THE HALL DH7 X

06/07 FLAIR SHOWCASE WAVE OF THE FUTURE
WF5 BOYES B. BOS 25,- X
WF16 HORTON N. FLO 25,- X
WF37 BERNIER S. SJS 25,- X


98/99 TOPPS
230 CHEECHOO JONATHAN  X
224 LECAVALIER VINCENT 30,- X
232 GOMEZ SCOTT 50,- X
237 TYNGUAY ALEX 20,- X
 

03/04 BAP MEMORABILIA - ROOKIE CARDS
173 PITKANEN JONI PHI  X
192 STAJAN MATT TOR X

05/06 ROOKIE SHOWCASE
RS 28 STEEN ALEXANDER TOR  X



KOMPLETNÍ INSERTY
92/93 OPCH STAR PERFORMERS 200,-
93/94 UD HATTRICK 150,-
93/94 GREATEST GOALIES 500,-
94/95 FLEER FRANCHISE FUTURES 120,-
94/95 ULTRA FLEER SPEED MERCHANTS 80,-
95/96 DONRUSS PRO POINTERS 120,-
95/96 SKYBOX IMPACT NHL ON FOX 120,-
95/96 TOPPS NEW TO THE GAME 250,-
95/96 DONRUSS ROOKIE TEAM 100,-
95/96 ULTRA FLEER PREMIER PIVOT 150,-
95/96 ULTRA FLEER RISING STAR 80,-
95/96 ULTRA FLEER RED LIGHT SPECIAL 80,- 
 
1997 PINNACLE MINT:
16 MESSIER M. X

01/02 PARKHURST HE SHOOTS HE SCORES (1 ks 8,- Kč)
PRONGER CHRIS (SLB), SUNDIN MATS (TOR)

02/03 BAP MEMORABILIA HE SHOOTS HE SCORES (1 ks 8,- Kč)
ROENICK JEREMY (PHI), NOLAN OWEN (VAN), PRONGER CHRIS (SLB), HEATLEY DANY (ATL), KARIYA PAUL (ANA), BURE PAVEL (NYR), FORSBERG PETER (COLO), SAKIC JOE (COLO), LINDROS ERIC (NYR), KOVALCHUK ILYA (ATL),

02/03 PARKHURST HE SHOOTS HE SCORES ( 1 ks 8,- Kč)
FORSBERG PETER (COLO), ROENICK JEREMY (PHI), SUNDIN MATS (TOR), THORNTON JOE (BOS), BURE PAVEL (NYR), KARIYA PAUL (ANA), LINDROS ERIC (NYR),

03/04 BAP MEMORABILIA HE SHOOTS HE SCORES ( 1 ks 8,- Kč)
ROENICK JEREMY (PHI), HEATLEY DANY (ATL), PRONGER CHRIS (SLB), BURE PAVEL (NYR), NASLUND MARKUS (VAN), GUERIN BILL (DAL), FEDOROV SERGEI (ANA), , SUNDIN MATS (TOR), KARIYA PAUL (COLO), SAKIC JOE (COLO), SELANNE TEEMU (COLO), FORSBERG PETER (COLO)

02/03 PARKHURST X 
23, MESSIER M., 30 CARTER ANSON (EDM) 5,- 77 LECAVALIER VINCENT (TAM) 10,- 82 LEETCH BRIAN (NYR) 5,- , 112 BLAKE ROB (COLO) 5,- 5,- 114 THORNTON JOE (BOS) 5,- 109 SAKIC JOE (COLO) 10,-

02/03 BAP MEMORABILIA X
5 HEATLEY DANY (ATL) 8,- 24 LEETCH BRIAN (NYR) 5,- 38 McCAULEY ALYN (005/200) TOR 10,- 55 AFINOGENOV MAXIM (006/200) (DET) 10,-
117 IGINLA JAROME (CAL) 8,- , 118 MESSIER M., 128 FORSBERG PETER (COLO) 10,- 135 SMYTH RYAN (025/100) (EDM) 10,-
178 TKACHUK KEITH (SLB) 8,- 187 LECAVALIER VINCENT (TAM) 10,- 189 NASLUN MARKUS (VAN) 8,- 198 SUNDIN MATS (TOR) 10,-
252 ROENICK, ZHAMNOV 8,- 251 BLAKE, DEADMARSH 8,- 239 IGINLA, NIEUWENDYK 10,- 229 NASLUN MARKUS (127/200) (VAN) 20,-
225 PRONGER CHRIS (SLB) 8,- 220 BURE PAVEL (NYR) 10,- 219 YASHIN ALEXEI (NYI) 5,-


03/04 BAP MEMORABILIA X
1 MacINNIS AL (SLB) 5,- 36 SPEZZA JASON (OTT) 8,- 40 ROENICK JEREMY (PHI) 5,- 41 SAKIC JOE (COLO) 10,- 42 THORNTON JOE (BOS) 8,-
44 TKACHUK KEITH (SLB) 8,- 49 MESSIER M.,  50 NASLUND MARKUS (VAN) 5,- 52 ST.LOUIS MARTIN (TAM) 5,- 53 SUNDIN MATS (TOR) 10,- 68 KARIYA PAUL (COLO) 10,- 97 LECAVALIER VINCENT (TAM) 10,-

03/04 ITG ACTION X
1 THORNTON JOE (BOS) 8,- 2 HEATLEY DANY (ATL) 8,- 34 KOVALCHUK ILYA (ATL) 5,- 38 IGINLA JEROME (CAL) 8,- 105 FLEURY THEOREN (CHIC) 5,- 108 KARIYA PAUL (COLO) 10,- 142 LEHTINEN JERE (DAL) 5,- 145 TANGUAY ALEX (COLO) 5,- 172 SELANNE TEEMU (COLO) 8,-
177 DAZÉ ERIC (CHIC) 5,- 198 SAKIC JOE (COLO) 10,- 264 BOUWMEESTER JAY (FLO) 5,- 310 MESSIER MARK (NYR) 8,- 339 LINDROS ERIC (NYR) 8,- 344 LEETCH BRIAN (NYR) 8,-355 NIEDERMAYER SCOTT (NJD) 8,- 389 GOMEZ SCOTT (NJD) 5,- 391 KOIVU SAKU (MON) 8,- 433 LeCLAIR JOHN (PHI) 8,- 467 ALFREDSON DANIEL (OTT) 5,- 469 ROENICK JEREMY (PHI) 5,- 479 SPEZZA JASON (OTT) 8,- 501 MacINNIS AL (SLB) 8,- 531 TKACHUK KEITH (SLB) 8,- 556 GRIER MIKE (WAS) 5,- 593 LECAVALIER VINCENT (TAM) 8,- 599 SUNDIN MATS (TOR) 10,- 512 BERTUZZI TODD (VAN) 5,- 486 BRASHEAR DONALD (PHI) 5,-

06/07 FLAIR SHOWCASE (1 ks 6,- Kč, není-li uvedeno jinak) X
2 SELANNE T (ANA), 4 NIEDERMAYER S. (ANA), 5 LUPUL J. (ANA), 6 KOVALCHUK I. (ATL), 13 DRURY CH. (BUF), 18 PHANEUF D. (CAL) 20,-
21 WILLIAMS J. (CAR), 23 WEIGHT D. (CAR), 25 RUTTU T. (CHIC), 31 BLAKE R. (COL), 32 NASH R. (COLU) 10,- 33 FEDOROV S. (COLU), 37 LEHTINEN J. (DAL), 47 JOKINEN O. (FLO), 49 ROENICK J. (LAK) 20,- 50 FROLOV A. (LAK), 53 KOIVU S. (MON), 54 RYDER M. (MON), 55 RIBIERO M. (MON), 62 YASHIN A. (NYI), 67 ALFREDSSON D. (OTT), 69 SPEZZA J. (OTT), 70 HEATLEY D. (OTT) 20,- 73 GAGNE S. (PHI), 81 WELCH N. (PIT),  84 CHEECHOO J. (SJS), 85 MARLEAU P. (SJS), 86 TKACHUK K. (SLB), 87 LECAVALIER V., 89 RICHARDS B. (TAM), 91 ONDRUS B. (TOR), 92 LINDROS E. (TOR), 93 STEEN A. (TOR), 95 BERTUZZI T. (VAN), 96 NASLUND M. (VAN), 97 JOVANOVSKI E. (VAN), 152 CARTER J. (PHI) 10,- 159 CHEECHO J. (SJS) 10,- 211 IGINLA J. (CAL) 50,-

06/07 FLAIR SHOWCASE - ROOKIE CARDS X
12 STUART M (BOS) 20,- 44 POULIOT M.A. (EDM) 30,- 48 PUSHKAREV K (LAK) 20,-  82 CARLE M (SJS) 40,- 90 WHITE I. (TOR) 20,- 94 WILLIAMS J. (TOR) 20,- 98 FEHR E. (WAS) 20,-

07/08 UPPER DECK (I. série) X
 
NASHVILLE: 9 SULLIVAN S., 13 LEGWAND D.,
ST. LOUIS: 15 STEPNIKA L., 16 McCLEMENT J., 17 BREWER E., 18 BOYES B., 19 JACKMAN B.
COLUMBUS: 20 NASH R., 23 BRULE G., 25 MALHORTA M.,
CHICAGO: 29 WILLIAMS J., 30 BARKER C., 31 SHARP P., 32 KEITH D.,
VANCOUVER: 34 KESLER R., 35 COOKE M., 37 SEDIN H., 39 OHLUND M.
MINNESOTA: 41 VEILEUX S., 42 JOHNSSON K., 44 ROLSTON B., 45 KOIVU M.,
CALGARY: 48 LOMBARDI M., 49 PHANEUF D. 10,- 50 CONROY C., 51 TANGUAY A., 53 REGEHR R.
COLORADO: 54 SAKIC J. 10,- 55 CLARK B., 59 LILES J.M., 60 STASTNY P. 10,-
EDMONTON:  62 STOLL J., 64 TORRE R., 67 PISANI F., 
ANAHEIM: 69 McDONALDS A., PRONGER CH., PENNER D.,  77 CARLE M.
SAN JOSE:  80 GRIER M., 81 PAVELSKI J.,
DALLAS: 82 MODANO M. 10,- 83 ZUBOV S., 85 RIBIERO M., 86 MORROW B.,
LOS ANGELES: 89 KOPITAR A. 10,- 91 BROWN P., 92 CAMMALERI M., 93 BLAKE R.,
PHOENIX: 95 DOAN S., 98 BALLARD K., 100 JOVANOVSKI E.,
NEW JERSEY: 102 ZAJAC T., 103 PANDOLFO J., 104 MARTIN P., 105 GIONTA B., 106 MADDEN J.,
PITTSBURGH:  111 GONCHAR S., 112 ROBRTS G., 114 MALKIN E. 15,-  
ISLANDERS: 123 HUNTER T., 124 SILLINGER M.,125 BERGERON M.A., 127 WITT B.,
PHILADELHIA: 130 EAGER B., 131 GAGNE S., 132 LAMBERGER R.J.,
BUFFALO: 137 CAMPBELL B., 139 AFINOGENOV M., 140 POMINVILLE J.,
OTTAWA: 141 HEATLEY D. 10,-
TORONTO: 148 TUCKER D., 149 WHITE I., 150 PONIKAROVSKI A., 151 STEEN A., 154 STAJAN M.,
MONTREAL: 155 RYDER M., 156 LATENDRESSE G., 158 KOVALEV A., 159 STREIT M., 160 HIGGINS CH.,
BOSTON: 165 KESSEL P., 
ATLANTA: 169 KOVALCHUK I. 10,- 170 SLATER J., 174 ZHITNIK A.,
TAMPA: 175 LECAVALIER V. 10,- 176 BOYLE D., 177 CRAIG R., 180 RICHARDS B.,
CAROLINA:181 STAAL E., 182 BRINDAMOUR R., 183 STILMLMAN C., 184 COMMODORE M.,
FLORIDA: 188 HORTON N., 189 WEISS S., 190 BOUWMEESTER J.,
WASHINGTON: 194 CLARK CH., 197 POTHIER B.,


07/08 UPPER DECK (I.série)
AWARD WINNERS AW3 LIDSTROM N. (DET) 30,- X
UD EXCLUSIVE 83 ZUBOV S. (DET) 30,- X


07/08 UD (II. série)  X
NASHVILLE: 259 HAMHUIS D., 261 TOOTOO J., 263 SUTER R.
ST. LOUIS: 265 KARIYA P. 10,-, 270 TKACHUK K.,
COLUMBUS: 272 ZHERDEV M., 273 CHIMERA J., 274 FOOTE A., 276 FEDOROV S., 277 MODIN F.,
CHICAGO: 279 PERREAULT Y., 282 SOPEL B., 284 SAMSONOV S.,
VANCOUVER: 287 PYATT T., 289 NASLUND M. 8,-,
MINNESOTA: 293 FOSTER K.
CALGARY: 299 AUCOIN A., 300 NILSON M., 301 LANGKOW D., 303 HUSELIUS K.
COLORADO: 308 HANNAN S., 309 WOLSKI W.,
EDMONTON: 313 MOREAU F., 314 PENNER D., 316 HORCOFF S., 317 GREENE M.,
ANAHEIM: 320 BERTUZZI T., 324 SCHNEIDER M.,
SAN JOSE: 328 CLOWE R., 329 RIVET C., 331 MARLEAU P.,
DALLAS: 336 NORSTROM M., 337 MODANO M. 10,-, 338 LEHTINEN J.,
LOS ANGELES: 339 FROLOV A.,
PHOENIX: 345 KAPANEN N., 346 DOAN S., 348 SJOSTROM F., 350 REINPRECHT S.,
NEW JERSEY: 354 BRYLIN S.,
PITTSBURGH: 359 SYDOR D., 361 MALKIN E 25,-, 363 RECCHI M.,
RANGERS: 365 DRURY CH. 8,-, 366 ORR C., 367 GOMEZ S. 8,-, 369 SHANAHAN B. 8,-,
ISLANDERS: 371 GUERIN B., 373 CAMPOLI CH., 374 FEDOTENKO R.,
PHILADELPHIA: 379 TIMONEN K., 381 GAGNE S., 383 HARTNELL S.,
BUFFALO: 389 PETERS A.,
OTTAWA: 391 HEATLEY D., 8,- 392 EAVES P., 393 VERMETTE A., 395 SPEZZA J. 8,-
TORONTO: 400 BLAKE J., 401 GAMACHE S., 403 NEWBURY K.,
MONTREAL: 407 KOIVU S. 8,-
BOSTON: 413 BERGERON P.
ATLANTA: 423 KOZLOV S.
TAMPA: 425 GRATTON CH., 427 OUELLET M., 428 RANGER P.
CAROLINA: 434 LADD A., 435 WESLEY G.,
FLORIDA: 438 McLEAN B., 439 WELCH N.,
WASHINGTON:  445 POTI T., 447 BREASHER D.,
CHECKLIST: 449, 10,-


UD2 - inserty:
TOP PICKS:
TP7 THORNTON J.  30,-
STAR IN THE MAKING: SM1 PARISE Z.  20,- X

RC VICTORY UPDATE 07/08:
312 BOLL J. COLU  20,- Kč X

08/09 UPPER DECK (I.série) X

WASHINGTON: 1 BACKSTROM N., 5 SCHULTZ J., 6 GORDON B.
VANCOUVER: 7 OHLUND M., 10 RAYMOND M., 11 SEDIN D., 12 SEDIN H., 14 KESLER R.
TORONTO: 17 STEEN A., 21 WHITE I.
TAMPA BAY: 22 RANGER P., 23 ST. LOUIS M., 24 JOKINEN J., 26 HALPERN J., 27 LUNDIN M.
ST. LOUIS: 28 STEPNIAK L., 29 KARIYA P. 10,-, 30 JOHNSON E., 32 BOYES B.
SAN JOSE: 35 THORNTON J. 8,-, 36 SETOGUCHI D., 38 CHEECHOO J. 8,-, 40 MITCHELL T., 41 GRIER M.
PIISBURGH: 42 CROSBY S. 30,-, 44 LETANG K., 47 GONCHAR S.
PHOENIX: 49 MUELLER P. 8,-, 53 CARCILLO D., 54 JOVANOVSKI E.
PHILADELPHIA: 55 COTE R., 56 GAGNE S., 59 TIMONEN K., 60 LUPUL J.
OTTAWA: 62 ALFEDSSON D., 63 PHILLIPS CH., 64 FISHER M., 65 VERMETTE A., 67 SPEZZA J. 10,-, 68 NEIL CH.
RANGERS: 70 DAWES M., 71 STAAL M., 73 GOMEZ S. 10,-
ISLANDERS: 77 COMEAU B., 78 HUNTER T.
DEVILS: 83 ODUYA J., 84 GIONTA B., 85 MARTIN P., 86 MADDEN J.
NASHVILLE:  91 SUTER R.
MONTREAL: 92 BOUILLON F., 93 KOIVU S. 10,-, 94 LATENDRESSE G., 97 KOMISAREK M. 98 KOSTITSYN S., 99 KOSTITSYN A.
MINNESOTA: 104 SCHULTZ H., 105 BOUCHARD P.M., 106 POULIOT B.
LOS ANGELES: 108 JOHNSON J., 111 O'SULLIVAN P.
FLORIDA: 114 HORTON N., 115 BOUWMEESTER J.
EDMONTON: 118 PISANI F., 119 COGLIANO A., 120 HORCOFF S., 124 NILSSON R., 125 PENNER D
DETROIT: 126 ZETTERBERG H. 8,-, 129 DRAPPER K., 131 KRONWALL N., 132 HOLMSTROM T.,
DALLAS: 133 MODANO M. 10,-, 134 ZUBOV S., 135 MORROW B., 136 RICHARDS B., 138 NISKANEN M.
COLUMBUS: 140 NASH R. 10,-, 142 BOLL J., 144 RUSSELL K., 145 PECA M., 146 TOLEFSEN O.K.
COLORADO: 147 STASTNY P. 10,-, 148 LILES J.M., 151 SMITH R., 153 LEOPOLD J., 154 WOLSKI W.
CHICAGO: 156 SHARP P., 157 BURISH A., 158 BARKER C.
CAROLINA: 162 STAAL E., 165 BRIND'AMOUR R.
CALGARY: 168LANGKOW D., 171 LOMBARDI M., 172 SARICH C., 173 AUCION A.
BUFFALO: 174 AFINOGENOV M., 176 ROY D., 179 STAFFORD D.
BOSTON: 180 KESSEL P., 184 LUCIC M., 185 STUART M.
ATLANTA: 188 EMSTROM T., 189 KOVALCHUK I. 10,-, 191 WHITE T.
ANAHEIM: 193 GETZLAF R., 195 NIEDERMAYER S., 196 RYAN B., 197 BAUCHEMIN F.
CHECKLIST: 200 CROSBY S. 15,-

UD YOUNG GUNS
234 SBISA L. PHILADELPHIA  X

INSERTY UD I.

HAT TRICKS HEROES
HT4 SAKIC J. (COLO)  30,-,  HT10 HEATLEY D. (OTT)  30,-, X 

SOPHOMORE SENSATIONS
SS4 STAAL M. (NYR) 40,-, SS6 MUELLER P. (PHO) 40,-  X

CAPTAINS CALLING
CPT6 MORROW B. (DAL) 30,-, CPT7 NASH R. (COLU) 30,-  X
 
08/09 VICTORY:
GAME BREAKERS: GB-37 ALFREDSSON D. X
 
09/10 VICTORY:
GAME BREAKERS: GB26 DRURY CH. X
 
10/11 VICTORY:
152 CROSBY S., X
GAME BREAKERS: DB-TB BROUWER T., GB-ZP PARISE Z. X

LEGENDY NHL

HOWE GORDIE
92/93 UD HOCKEY HEROES 20, 23, 24, 25, 27 X
01/02 UD HONOR ROLL 3, 33 (DET) á 20,- X
02/03 UD SHOOTING STARS SS6 (DET) 30,- X
03/04 VICTORY FRESHMAN FLASHBACK FF50 (DET) 25,- X

01/02 + 02/03 PARKHURST REPRINTS á 40,-
123 SCHMIDT MIT (BOS), 125 BOWER JOHN (TOR), 126 LINDSAY TED (DET), 127 HORTON TIM (TOR), 236 HARRIS BILLY(TOR), 258 STEWART RON (TOR), 259 NEVIN BOB (TOR), 260 BAUN BOB (TOR) X 

90/91 PRO SET á 8,- Kč
404 SITTLER DARRYL, 658 DELVECCHIO ALEX,

92/93 OPCH á 8,- Kč
57 POTVIN DENIS, 107 TROTTIER BRIAN, 167 ROBINSON LARRY, 187 COFFEY PAUL, 194 ESPOSITO TONY, 217 PARENT BERNIE, 343 CHEEVERS GERRY, 391 BOSSY MIKE
 









 
TOPlist